0 Ваша Корзина

Кран шаровый BREEZE 11с037п

Наведите на картинку для увеличения

1,297.92 грн.
+
Торговая марка:Breeze
Тип товара:Кран
Производство:Украина
Модификация:Прямой

Кран шаровый BREEZE 11с037п - крани з подовженим штоком.

Даний вид арматури може бути застосований як під теплоізоляцію, так і для безколодязної прокладки. На малюнку нижче зображений кран 11с037п для підземного встановлення під ковер по ТУ 400-28-91-75. 

 

Крани кульові з цільнозвареним корпусом (серія Europe) завдяки своїй формі легко теплоізолюються. Загальні вимоги щодо встановлення та монтажу трубопровідних кранів відповідно СНиП 41-01, вимоги до теплоізоляції та тепловим мережам – СНиП 41-02, ізолюючі матеріали теплопроводів повинні відповідати СНиП 41-03, нормам пожежної безпеки та обиратися в залежності від конкретних умов та способів прокладки. Крани для підземного встановлення не повинні бути під навантаженням від трубопроводу та просідання ґрунту. Рекомендується виконати попередню бетонну підготовку кранового вузла.
В залежності від умов безколодязної прокладки (вага та діаметр труб, запірної арматури) може знадобитися забивка свай або інші підготовчі роботи. Після цього проводиться монтаж та перевірка якості звареного шва. Важливо не перегріти кран при зварюванні та не закривати його до повного охолодження. Крани кульові для підземного встановлення повинні бути захищені від корозії нанесенням ізоляції посиленого типу по ГОСТ 9.602.

Крани з подовженим штоком виготовляються під замовлення клієнта. Для того, щоб оформити замовлення Вам необхідно заповнити спеціальну форму. В ній Ви вказуєте всі необхідні параметри для виготовлення даного виду крану.

Основные характеристики

Торговая марка:
Тип товара:
  • Кран
Производство:
Украина

Водоснабжение

Модификация:
Прямой

Технический паспорт (passport.11c037p.pdf, 540 Kb) [Скачать]

Возможно вас это заинтересует
 
Быстро и качественно доставляем

Наша компания производит доставку по всей Украине и ближнему зарубежью

Гарантия качества и сервисное обслуживание

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Возврат товара в течение 30 дней

У вас есть 30 дней, для того чтобы протестировать вашу покупку